قرینه سازی ابرو

قرینه سازی ابرو

معرفی بهترین مراکز تخصصی و حرفه ای قرینه سازی ابرو در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی در زمینه قرینه سازی ابرو هستید، حتما سری به سالن زیبایی ویدا کیانی در شهریار بزنید. در سالن زیبایی ویدا کیانی قرینه سازی ابرو با استفاده از بهترین روش ها انجام می شود و به زیبایی هرچه بیشتر ابروهای شما کمک می کنند. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از سالن های معتبر با ارائه تمام خدمات زیبایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است.

قرینه سازی ابرو یعنی چه؟

قرینه سازی ابرو فرآیندی است که در پی آن ابروها و چشم کاملا متقارن اند و در این حالت چشم ها و ابرو ها جلوه بهتری پیدا می کنند. همچنین قبل از انجام هرگونه خدمات زیبایی ابرو اعم از تتو، هاشور، میکروبیلدینگ و.. باید قرینه سازی ابرو انجام شود تا هم کار تمیزتر انجام شود و هم اینکه مدل مورد نظر خود را به خوبی و با توجه به فرم صورتتان انتخاب کنید. روش های زیادی برای انجام قرینه سازی ابرو وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

بهترین و حرفه ای ترین روش قرینه سازی ابرو کدام است؟

بهترین روش قرینه سازی ابرو
 برای انجام قرینه سازی ابرو روش های زیادی وجود دارد که همگی را در ادامه معرفی خواهیم کرد. اینکه کدام روش بهتر است کاملا شخصی است و باید ببینید شما با کدام روش راحت تر می توانید این کار را انجام دهید.

قرینه سازی ابرو با نخ
می توانید با کمک یک نخ ابرو را مرز بندی کنید. به این صورت که نخ را با کمک سرمه یا مداد چشم سیاه کنید تا رد آن روی پوست باقی بماند. سپس وسط دو ابرو را مشخص کنید. نخ را کاملا روی تیغه بینی قرار دهید و با پوست برخورد دهید تا رد آن مشخص شود. مرحله بعدی مشخص کردن پهنای ابرو با کمک دو خط موازی است. سپس با یک خط ضربدری از کناره های بینی مکان هشتی ابرو را مشخص کنید. حالا وقت اصلاح و برداشتن موهای اضافه است.

قرینه سازی ابرو با دیوایدر
دستگاه دیوایدر مخصوص ابرو را از فروشگاه لوازم آرایشی تهیه کنید. دیوایدر یک دستگاه با 4 تیغه علامت گذاری است. دیوایدر یک وسیله تخصصی است و نیاز به تخصص و آموزش دارد.

قرینه سازی ابرو خط کش
شاید راحت ترین راه برای قرینه سازی ابرو کمک گرفتن از یک خط کش است. می توانید به وسیله خط کش ابرو را اندازه گیری کنید. نقاط ابتدایی، ضخامت ابرو و مکان هشتی ابرو را مشخص کنید. سپس می توانید اقدام به اصلاح ابرو کنید.     

قرینه سازی ابرو با کولیس
کولیس وسیله ای اندازه گیری مانند خط کش اما با اندازه هایی دقیق تر است. می توانید با کمک کولیس همانند روش خط کش تمام مکان ها را اندازه بزنید سپس اقدام به برداشتن موهای اضافه کنید. قرینه سازی ابرو با کولیس برای افرادی که بینی هایشان را عمل کرده اند توصیه نمی شود.

قرینه سازی ابرو با دستمال کاغذی
این روش مانند کاربن انداختن است. ابتدا دستمال کاغذی را روی یکی از ابروها قرار دهید و تمام قسمت های ابرو را مشخص کنید. سپس دستمال را روی ابروی دیگر بگذارید و با توجه به ابروی قبلی علامت گذاری کنید. در آخر با توجه به رد ها نواقص را برطرف کنید.

قرینه سازی ابرو با مداد
در این مرحله نیز همانند روش نخ عمل می کنید و علامت می زنید. مداد را به طور موازی قرار دهید و ضخامت را پیدا کنید. سپس وسط ابرو و در آخر با کمک پره های بینی بخش هشتی ابرو را مشخص کنید.

 قرینه سازی ابرو برای میکرو بلیدینگ
قبل از انجام میکروبیلدینگ، هاشور، تتو، فیبروز و.... باید با کمک قرینه سازی ابرو از مدل انتخابی مطمئن شوید. با کمک یکی از روش های بالا قرینه سازی را انجام دهید و با مداد داخل مدل مدنظر را پر کنید و ببینید مدل انتخابی با فرم صورت و چشم های شما هماهنگ هست یا خیر؟

قیمت قرینه سازی ابرو در سال 1402 چقدر است؟

هزینه قرینه سازی ابرو در همه جا یکسان نیست. قیمت قرینه سازی ابرو با توجه به موقعیت مکانی آرایشگاه ، تخصص آرایشگر با هم متفاوت است. سالن زیبایی ویدا کیانی تمام خدمات خود را مانند ریمووال تاتو با بهترین قیمت ارائه می دهد.
 

سخن پایانی:

حتما تا به حال بارها رو به روی آینه فرم صورت و ابروهای خود را بررسی کرده اید و متوجه شده اید که ابرو می تواند چه تاثیر فوق العاده ای در زیبایی صورت داشته باشد. اگر مدتها ابروی خود را اصلاح نکنید و پس از چند وقت اینکار را انجام دهید کاملا متوجه می شوید که چقدر فرم ابرو می تواند تاثیر گذار باشد. قرینه سازی ابرو نه تنها ابرو ها را مرتب می کند بلکه کمک می کند تا ابروها با یکدیگر قرینه باشند و جلوه بهتری از خود نشان دهند.

رزرو وقت